Dnia 25.03.2015 roku w godzinach południowych, w Domu Kultury w Strykowie odbyło się posiedzenie jury powołanego do oceny prac z konkursu plastycznego pt. „Wielkanocna wycinanka” ogłoszonego dla szkół z terenu miasta-gminy Stryków.
Jury w składzie:
p. Agnieszka Kacprzak – plastyk Domu Kultury w Strykowie
p. Anna Gabara – pracownik Domu Kultury w Strykowie
p. Ewa Czyżewska – artysta-plastyk z Kutna
p. Jarosław Eliaszuk – kierownik Domu Kultury w Niesułkowie
oceniło prace biorąc pod uwagę postanowienia regulaminu i problemy plastyczne.
Ogółem do ustalonego terminu 24.03.2015 r. wpłynęło ok. 120 prac konkursowych
ze szkół podstawowych i przedszkoli.
Do konkursów przystąpili uczniowie z następujących szkół i przedszkoli:
Szkoła Podstawowa Nr 1 ze Strykowa
Szkoła Podstawowa w Koźlu
Szkoła Podstawowa w Dobrej
Szkoła Podstawowa w Niesułkowie
Przedszkole Samorządowe w Strykowie
Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP w Strykowie
Kucykowe Przedszkole w Smolicach
Zespół Szkół Nr 1 w Strykowie
Zespół Szkół Nr 2 w Bratoszewicach
Po obradach jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia oraz dyplomy:
Zerówki i przedszkola:
I miejsce –
Zofia Stapkiewicz – SP Nr 2 w Strykowie
II miejsce -
Zuzanna Chruściak – Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP w Strykowie
Alicja Gabara – SP Nr 1 w Strykowie
III miejsce –
Weronika Kucharska – SP w Koźlu
Franek Goncerz – SP w Niesułkowie
Wyróżnienia –
Iwo Wnuk – Przedszkole Samorządowe w Strykowie
Agata Piekut – SP w Koźlu
Marcin Głowacki – SP w Niesułkowie
Daria Kujawa – Przedszkole Sióstr w Strykowie
Zuzanna Zelcer – Kucykowe Przedszkole w Smolicach
Oliwia Śliwa – Kucykowe Przedszkole w Smolicach
Michalina Przybysz – Przedszkole Samorządowe
Szkoły – klasy I- III:
I miejsce –
Maciej Chojnacki – SP Nr 1 w Strykowie
Sandra Kacprzak – SP Koźle
Julia Stankiewicz – SP Nr 1 w Strykowie
II miejsce -
Wiktoria Miśkiewicz – SP w Koźlu
Maja Antczak – SP w Koźlu
III miejsce –
Natalia Wasilewska – SP w Dobrej
Maria Przybysz – SP Nr 2 w Strykowie
Katarzyna Olejniczak – SP w Koźlu
Wyróżnienia –
Iga Polit – SP w Koźlu
Aleksandra Smorawska – SP w Koźlu
Paulina Kowalska – SP Nr 1 w Strykowie
Szkoły – klasy VI- VI:
I miejsce –
Natalia Ruta – SP w Bratoszewicach
II miejsce -
Arek Wojtczak – SP Nr 2 w Strykowie
Anna Zaczyńska – SP Nr 2 w Strykowie
III miejsce –
Marcel Ruta – SP w Bratoszewicach
Krzysztof Kałuża – SP w Koźlu
Wyróżnienia –
Alicja Piątkowska – SP Koźle (gadżety)
Adam Koślin - SP Koźle
Aneta Miśkiewicz – Koźle
Gabriel Dynek – SP Nr 2 w Strykowie
Natalia Szubert – SP Nr 2 w Strykowie
Hubert Zasada – SP Nr 2 w Strykowie
Emilia Ślawska – SP NR 2 w Strykowie
Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów nastąpiło dnia 31.03.2015 roku o godz. 10.00
w Domu Kultury w Strykowie – impreza połączona była z występem teatralnym pt. „Nygusek”.
Jury w składzie:
p. Agnieszka Kacprzak – plastyk Domu Kultury w Strykowie
p. Anna Gabara – pracownik Domu Kultury w Strykowie
p. Ewa Czyżewska – artysta-plastyk z Kutna
p. Jarosław Eliaszuk – kierownik Domu Kultury w Niesułkowie
oceniło prace biorąc pod uwagę postanowienia regulaminu i problemy plastyczne.
Ogółem do ustalonego terminu 24.03.2015 r. wpłynęło ok. 120 prac konkursowych
ze szkół podstawowych i przedszkoli.
Do konkursów przystąpili uczniowie z następujących szkół i przedszkoli:
Szkoła Podstawowa Nr 1 ze Strykowa
Szkoła Podstawowa w Koźlu
Szkoła Podstawowa w Dobrej
Szkoła Podstawowa w Niesułkowie
Przedszkole Samorządowe w Strykowie
Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP w Strykowie
Kucykowe Przedszkole w Smolicach
Zespół Szkół Nr 1 w Strykowie
Zespół Szkół Nr 2 w Bratoszewicach
Po obradach jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia oraz dyplomy:
Zerówki i przedszkola:
I miejsce –
Zofia Stapkiewicz – SP Nr 2 w Strykowie
II miejsce -
Zuzanna Chruściak – Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP w Strykowie
Alicja Gabara – SP Nr 1 w Strykowie
III miejsce –
Weronika Kucharska – SP w Koźlu
Franek Goncerz – SP w Niesułkowie
Wyróżnienia –
Iwo Wnuk – Przedszkole Samorządowe w Strykowie
Agata Piekut – SP w Koźlu
Marcin Głowacki – SP w Niesułkowie
Daria Kujawa – Przedszkole Sióstr w Strykowie
Zuzanna Zelcer – Kucykowe Przedszkole w Smolicach
Oliwia Śliwa – Kucykowe Przedszkole w Smolicach
Michalina Przybysz – Przedszkole Samorządowe
Szkoły – klasy I- III:
I miejsce –
Maciej Chojnacki – SP Nr 1 w Strykowie
Sandra Kacprzak – SP Koźle
Julia Stankiewicz – SP Nr 1 w Strykowie
II miejsce -
Wiktoria Miśkiewicz – SP w Koźlu
Maja Antczak – SP w Koźlu
III miejsce –
Natalia Wasilewska – SP w Dobrej
Maria Przybysz – SP Nr 2 w Strykowie
Katarzyna Olejniczak – SP w Koźlu
Wyróżnienia –
Iga Polit – SP w Koźlu
Aleksandra Smorawska – SP w Koźlu
Paulina Kowalska – SP Nr 1 w Strykowie
Szkoły – klasy VI- VI:
I miejsce –
Natalia Ruta – SP w Bratoszewicach
II miejsce -
Arek Wojtczak – SP Nr 2 w Strykowie
Anna Zaczyńska – SP Nr 2 w Strykowie
III miejsce –
Marcel Ruta – SP w Bratoszewicach
Krzysztof Kałuża – SP w Koźlu
Wyróżnienia –
Alicja Piątkowska – SP Koźle (gadżety)
Adam Koślin - SP Koźle
Aneta Miśkiewicz – Koźle
Gabriel Dynek – SP Nr 2 w Strykowie
Natalia Szubert – SP Nr 2 w Strykowie
Hubert Zasada – SP Nr 2 w Strykowie
Emilia Ślawska – SP NR 2 w Strykowie
Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów nastąpiło dnia 31.03.2015 roku o godz. 10.00
w Domu Kultury w Strykowie – impreza połączona była z występem teatralnym pt. „Nygusek”.